Orava SF-200 Bruksanvisning
Orava hushålls fläkt SF-200
Läs gratis den bruksanvisning för Orava SF-200 (14 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orava SF-200 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Indoor stand fan
SF-200
Instruction manual
EN
SF-200
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | SF-200 |
| Vikt: | 6000 g |
| Höjd: | 1280 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Metallic, Silver |
| Strömförbrukning (vanlig): | 50 W |
| Fläktdiameter: | 400 mm |
| Material, hölje: | Metall |
| Ljudnivå Lc IEC: | 55 dB |
| Höjdjustering: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Oscillationsområde: | 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orava SF-200 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hushålls fläkt Orava Manualer
10 September 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026