Orava VK-4000 Bruksanvisning
Orava vattenkokare VK-4000
Läs gratis den bruksanvisning för Orava VK-4000 (22 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orava VK-4000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

1
EN
Digital electric kettle
VK-4000
VK-4000
Instruction manual
EN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | VK-4000 |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 195 mm |
| Höjd: | 140 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Sladdlös: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 2000 W |
| Material, hölje: | Glas |
| Belysning: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orava VK-4000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Orava Manualer
26 Augusti 2025
26 Augusti 2025
17 September 2024
15 September 2024
8 Augusti 2024
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026