Orbegozo BF 0150 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo BF 0150 (25 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo BF 0150 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

VENTILADORDESUELO- MANUALDEINSTRUCCIONES
BOX FAN-INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEURBOX FAN-MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTOINHADE CAIXA- MANUALDEINSTRUÇÕES
BF 0150
SoniferS.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Read this manual carefullybeforerunning thisapplianceand save it forreference inorder toobtainthe
best resultsand ensuresafeuse.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | BF 0150 |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 585 mm |
| Handtag: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 5 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Strömförbrukning (vanlig): | 80 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 500 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo BF 0150 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025