Orbegozo CP 82132 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CP 82132 (21 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CP 82132 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VENTILADORDETECHO–MANUALDEINSTRUCCIONES
CEILINGFAN-INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEUR DUPLAFOND- MANUEL D’INSTRUCTIONS
VENTILADOR DETETO-MAENUALDEINSTRUÇÕES
CP 81132CP82132
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago, 86
30007 Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteestemanual antesdeutilizar esteaparato yguárdelopara futuras
consultas. Sólo asípodrá obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthis manualcarefullybefore runningthis applianceandsaveit forreference in
orderto obtain thebestresultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavant d’utilisercetappareil etconservez-le pour
touteconsultationfuture. C’estlaseulefaçon d’obtenirlesmeilleurs résultatsetune
sécuritéoptimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoe guarde-opara
consultafutura. Sóassim, poderá obteros melhores resultados ea máximasegurança
nautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CP 82132 |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 5 |
| Produktens färg: | Vit |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 1320 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Lampor: | 60 W |
| Fäste/lock: | E27 |
| Höjdjustering: | Nej |
| Automatisk oscillerande: | Nej |
| Inbyggd ljus: | Ja |
| Bulb(er) som ingår: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CP 82132 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025