Orbegozo CP 83132 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CP 83132 (23 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CP 83132 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VL H L ENTIADORDE TECO MANUA DEIIONSTRUCCNES
CCTEIL F INGAN-INSTRUION L MAANU
VL LF L DENTIATEURDEPAOND-MANUE!IINSTRTUCONS
VL L ENTIADORDETETO-MANUA DEINSTRUÇÕES
CP 83132
Sonfier,.. SA
Aveenida d Santiago,86
30007 Murcia
España
E-mail: sosonifer@nifer.es
MAE DINP... RC
Leaatetameteesmaaateseteste aaatoáeoaatasosasSóo nn te nul n d uilizar pr ygurdl pr fuur cnult. l
asoeosmeoestaosamáxmaaesoí podrábtenr l jres ruld ly i segudridd u.
Reatmaaeoetsaaeasavoeeoeto d his anul crefully bfr runngni hi pplinc nd e it frr feernc in rdr
otatestestsaesesasebin he b rul nd nur fe u.
Veeeatevemetemaavatuillz lir tntin c nuel n duutiliil lsetaer ce pparetoseve cnrz-eoto pur te
costatotenulinu fur. Cestaseeao l ul fçn doteesmeeséstatsettéotme bnir l illur rul unesécuri pial
dtsaouiiltin.
L. eaestemaaosameteatesetaesteaaeoeeaasttai nuli cuddan n d uilizr prlh guard-o pr conula fuur
Sóassmoeáteosmoestoseamáxmaseaaatao i, pdr obr elhres rulad i gurnç n uilizçã
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CP 83132 |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Produktens färg: | Chrome, Grey |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 1320 mm |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Lampor: | 60 W |
| Fäste/lock: | E27 |
| Inbyggd ljus: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CP 83132 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025