Orbegozo FH 5025 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orbegozo FH 5025 (33 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 46 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
603
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | FH 5025 |
| Bredd: | 225 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 295 mm |
| Handtag: | Ja |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Modell: | Elektrisk värmefläkt |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Desk, Floor, Table |
| Värmeeffekt (min): | 1100 W |
| Sommarventilation: | Ja |
| Typ av termostatstyrning: | Mekanisk |
| Produktens färg: | Red, Silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2200 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Oscillationsområde: | 90 ° |
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026