Orbegozo PW 1346 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PW 1346 (13 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PW 1346 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

VENTILADOR INDUSTRIAL -MANUAL DE INSTRUCCIONES
INDUSTRIAL FAN - INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR INDUSTRIEL -MANUEL D’INSTRUCTIONS
INDUSTRIALFAN - MANUAL DE INSTRUÇÕES
PW1346
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Madein P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
asípodráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthis manualcarefully before running thisappliance and saveitfor referencein order to obtain
the best resultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivement ce manuel avant d’utiliser cetappareil etconservez-lepour toute
consultation future. C’est laseule façon d’obtenir les meilleurs résultatset une sécurité optimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamente antesde utilizar esteaparelho e guarde-opara consulta futura. Só
assim, poderáobter osmelhores resultadosea máximasegurançana utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PW 1346 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 11000 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Förpackningens vikt: | 12000 g |
| Typ av material (överst): | Roestvrijstaal |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 1000 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 1750 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 2500 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Gaskookplaat |
| Brännare/kokzon typ 1: | Groot |
| Brännare/kokzon typ 2: | Sudderen |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Regulier |
| Antal gasbrännare: | 4 zone(s) |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 480 mm |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Regulier |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 1750 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Gas |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Gas |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| Kokzon 4 form: | Rond |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PW 1346 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025