Orbegozo PWS 0165 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PWS 0165 (12 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PWS 0165 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

VENTILADORDEALTAVELOCIDAD- MANUALDEINSTRUCCIONES
HIGH VELOCITY FAN - INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR À GRANDE VITESSE - MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTOINHADEALTA VELOCIDADE- MANUALDEINSTRUÇÕES
PWS 0165
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Read this manual carefullybeforerunning thisapplianceand save it forreference inorder toobtainthe
best resultsand ensuresafeuse.
Veuillez lireattentivement ce manuel avant d’utilisercet appareil et conservez-lepour touteconsultation
future.C’est laseulefaçon d’obtenir les meilleursrésultatset unesécuritéoptimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PWS 0165 |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Luftflöde: | 122.64 m³/h |
| Antal fläktblad: | 3 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 140 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 650 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Styrhjul: | Nej |
| Höjdjustering: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Inbyggd ljus: | Nej |
| Höjdjusteringsintervall: | 0 - 1800 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PWS 0165 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025