Orbegozo PWS 2046 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PWS 2046 (32 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PWS 2046 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

VENTILADOR OSCILANTE DE ALTA VELOCIDAD CON MANDOA DISTANCIA- MANUAL DE INSTRUCCIONES
OSCILLATING HIGH VELOCITY FAN WITH REMOTE CONTROL- INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR OSCILLANTÀ GRANDE VITESSEAVECTÉLÉCOMMANDE- MANUEL D’INSTRUCTIONS
VENTOINHA OSCILANTE DE ALTA VELOCIDADE CON COMANDOÁ DISTANCIA- MANUAL DE INSTRUÇÕES
PWS2046
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago, 86
30007 Murcia España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Made in P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí podráobtenerlos
mejoresresultadosy lamáximaseguridaddeuso.
Read thismanualcarefully before running this appliance and save it for referencein order to obtain the best results and
ensuresafeuse.
Veuillez lire attentivement cemanuel avant d’utiliser cet appareiletconservez-le pour toute consultation future. C’est laseule
façon d’obtenir lesmeilleurs résultatset unesécurité optimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizar esteaparelhoeguarde-oparaconsulta futura. Sóassim, poderáobter os
melhores resultadoseamáximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PWS 2046 |
| Timer: | Ja |
| Handtag: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Antal fläktblad: | 3 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 130 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 450 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Kniv, material: | Metall |
| Höjdjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PWS 2046 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025