Orbegozo RH 1500 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orbegozo RH 1500 (29 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
29
Nedladdningar
395
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | RH 1500 |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 550 mm |
| Handtag: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Bärbar: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Värmeeffekt (min): | 600 W |
| Vattentålig: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Strömlysdiod: | Ja |
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026