Severin ES 3566 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin ES 3566 (80 sidor) i kategorin Juicers. Guiden har ansetts hjälpsam av 54 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin ES 3566 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NO. ES 3566
Entsafter 4
Juicer 10
Centrifugeuse 16
Sapcentrifuge 22
Potente licuadora 28
Potente Centrifuga 34
Saftpresser 40
Råsaftscentrifug 46
Mehulinko 51
Sokowirówka 57
Αποχυμωτής 63
Соковыжималка 70
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Juicers |
| Modell: | ES 3566 |
| Produkttyp: | Juicepress |
| Vikt: | 2500 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 350 mm |
| Höjd: | 280 mm |
| Förpackningens bredd: | 286 mm |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Behållare för fruktkött: | Ja ml |
| Rotationshastighet: | 19000 RPM |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 400 W |
| Låddjup: | 198 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2800 g |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Pip, material: | Rostfritt stål |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Fruktköttsbehållare: | 1.5 l |
| Juicebehållare: | Ja |
| Juicebehållaren: | 0.5 l |
| Citruspress: | Ja |
| Löstagbar juicebehållare: | Ja |
| Löstagbar behållare för fruktkött: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin ES 3566 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Juicers Severin Manualer
1 Augusti 2024
28 Juli 2024
Juicers Manualer
Nyaste Juicers Manualer
18 Oktober 2024
17 Oktober 2024
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
12 Oktober 2024
11 Oktober 2024
11 Oktober 2024
10 Oktober 2024
8 Oktober 2024
19 Augusti 2024