Severin FKS 8840 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin FKS 8840 (107 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin FKS 8840 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FKS 8840 |
| Produkttyp: | Vinkylare med kompressor |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 358 kWh |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Inbyggd fläkt: | Ja |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 10 - 1 ° C |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | C |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 118 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Dörr färg: | Silver, Transparent |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Låsning: | Nej |
| Höljefärg: | Svart |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Flaskor kapacitet: | 42 flaska/flaskor |
| Inre färg: | Svart |
| Glas typ: | Klar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin FKS 8840 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Severin Manualer
19 Oktober 2025
18 Oktober 2025
19 Februari 2025
14 Februari 2025
14 Februari 2025
1 Februari 2025
20 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026