Severin KB 8873 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KB 8873 (92 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin KB 8873 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

ART.-NO. KB 8873 / KB 8874 / KB 8875 / KB 8876
DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PTManual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
Kühlbox 3
Refrigerator 10
Réfrigérateur 17
Koelkast 24
Frigorífico 31
Frigorifero 38
Køleskab 46
Kylskåp 53
Jääkaappi 60
Frigorífico 67
Lodówka 74
Ψυγείο 82
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KB 8873 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 14000 g |
| Bredd: | 470 mm |
| Djup: | 447 mm |
| Höjd: | 496 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 100 kWh |
| Förpackningens bredd: | 514 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 463 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 15500 g |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 1 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 1 |
| Dörr färg: | Vit |
| Kylkapacitet netto: | 46 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KB 8873 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026