Severin RKS 8835 Retro Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin RKS 8835 Retro (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin RKS 8835 Retro eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

ART.-NR. RKG 8930 / 8931 / 8932 / 8933 / 8934 / 8935
DEGebrauchsanweisung Retro-Kühlschrank 2
GBInstructions for use Retro refrigerator 13
FRMode d’emploi Réfrigérateur rétro 23
NLGebruiksaanwijzing Retro koelkast 33
8930_31_32_33_34_35_multi.indd 112.10.2018 12:03:27
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | RKS 8835 Retro |
| Vikt: | 27000 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 615 mm |
| Höjd: | 895 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 110 kWh |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 11 h |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Total kapacitet netto: | 108 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 13 l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 95 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin RKS 8835 Retro ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Severin Manualer
19 Oktober 2025
18 Oktober 2025
19 Februari 2025
14 Februari 2025
14 Februari 2025
1 Februari 2025
20 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026