Siemens iQ300 HA723221U Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 HA723221U (52 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 HA723221U eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | iQ300 HA723221U |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 57581 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Antal funktioner: | 8 |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.98 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Rengöringsteknik: | Ecoclean |
| Grill med fläkt: | Ja |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Vikt inkl. förpackning: | 62000 g |
| Ugnens bruttokapacitet: | 66 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 66 l |
| Rengöringstyp: | Katalytisk |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Tittfönster: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Tvåzoners |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger fram |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Liten |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 180 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 120/210 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Medium |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Höger bak |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.84 kWh |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 9700 W |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Bottenvärme: | Ja |
| Ugnens placering: | Botten |
| Teleskophyllor: | Ja |
| 3D-varmluft: | Ja |
| Material i ugnens dörr: | Glas |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Temperatur, ugnslucka (max): | 40 ° C |
| Antal ugnsnät: | 1 |
| Effektnivå: | 9 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 HA723221U ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Siemens Manualer
24 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
12 Oktober 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
30 Juni 2025
29 Juni 2025
28 Juni 2025
9 Juni 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
