Siemens iQ500 SX657X02PE Bruksanvisning
Siemens Diskmaskin iQ500 SX657X02PE
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ500 SX657X02PE (52 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ500 SX657X02PE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

5HJLVWHU
\RXU
SURGXFW
RQOLQH
VLHPHQVKRPHEVKJURXSFRPZHOFRPH
nlGebruiksaanwijzing
Afwasautomaat
SN.../SX...
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | iQ500 SX657X02PE |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 100 g |
| Snäll: | DECT-telefoon |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 700 mAh |
| Upplösning: | 101 x 64 Pixels |
| Högtalare: | Ja |
| Konferenssamtal möjligt: | Ja |
| Snabbval: | Ja |
| Textregler: | 5 regels |
| Nummeruppringning med röst: | Ja |
| Standbytid: | 300 uur |
| Bakgrundsbelysta nycklar: | Ja |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Polyfoniska ringsignaler: | Ja |
| Taltid: | 20 uur |
| Telefonbokskapacitet: | 200 entries |
| Ringa igen: | Ja |
| Navigeringsknapp: | Ja |
| LED på basstationen: | Ja |
| Trådlösa anslutningar: | Ja |
| Alarmet: | Ja |
| Mått (B x D x H): | 47 x 22 x 114 mm |
| Personsökarfunktion: | Ja |
| Maximal räckvidd inomhus: | 50 m |
| Maximalt utomhusbereik: | 300 m |
| Antal telefoner möjligt: | 6 |
| Placera nycklar: | Handset |
| SMS-lagringskapacitet: | 640 |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Explicit samtalsöverföring: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ500 SX657X02PE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Siemens Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026