Siemens iQ500 WM14UP89GB Bruksanvisning
Siemens tvättmaskin iQ500 WM14UP89GB
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ500 WM14UP89GB (64 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 86 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ500 WM14UP89GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

Washing machine
WM14UP89GB
en User manual and installation instructions
Register your product on My Siemens and discover
exclusive services and offers.
siemens-home.bsh-group.com/welcome
The future moving in.
Siemens Home Appliances
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | iQ500 WM14UP89GB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Snooze-funktion: | Ja |
| Klockläge: | 12/24 uur |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 5 W |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) certifierad: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | WEP, WPA, WPA2 |
| Väckarklocka: | Ja |
| Inkluderar dockningsstation: | Nee |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Linjeutgång: | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Ja |
| Termometer: | Nee |
| Spela MP3: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Antal förinställda kanaler: | 26000 |
| Radio: | Internet |
| Utsprång: | Nee |
| Apple dockningskompatibilitet: | Niet ondersteund |
| Väderprognos: | Ja |
| Dimmer: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Slaaptimer: | Ja |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Timerlängd-(max): | 180 min |
| Naturen låter: | Ja |
| Timerns varaktighet (minst): | 15 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ500 WM14UP89GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Siemens Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026