Siemens KA93NVL30M Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KA93NVL30M (20 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Siemens KA93NVL30M eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

KA..N..
enInstallationinstructionsandinstructionsforuse
Fridge-freezer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KA93NVL30M |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 99220 g |
| Bredd: | 908 mm |
| Djup: | 707 mm |
| Höjd: | 1787 mm |
| Ismaskin: | Ja |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 616 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 240 W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 236 l |
| Kylkapacitet netto: | 380 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Antal dörrfack, frys: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KA93NVL30M ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Siemens Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
2 Mars 2026
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
19 Oktober 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026