Siemens KD25NVL3AK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KD25NVL3AK (40 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Siemens KD25NVL3AK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KD25NVL3AK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 593 g |
| Bredd: | 85 mm |
| Djup: | 235 mm |
| Höjd: | 31 mm |
| Förpackningens vikt: | 1477 g |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Djuppackning: | 290 mm |
| Förpackningshöjd: | 92 mm |
| Husmaterial: | Aluminium, Plastic |
| Nuvarande: | 6.75 A |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Nätförsörjning: | 135 W |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Upplösning (maximal digital): | 3840 x 2160 Pixels |
| Plug and play: | Ja |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Stöder Windows: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 3 |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Spännande: | 20 V |
| Värdgränssnitt: | Thunderbolt 3 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ A: | 2 |
| Antal Thunderbolt 3-portar: | 1 |
| USB-strömförsörjning: | Ja |
| USB Power Delivery herziening: | 2.0 |
| USB-strömleverans till max.: | 70 W |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| Överföringshastighet: | 2.3 Gbit/s |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Laddningsfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KD25NVL3AK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Siemens Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
2 Mars 2026
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
19 Oktober 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026