Siemens KD28NVL3AK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KD28NVL3AK (40 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Siemens KD28NVL3AK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KD28NVL3AK |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 2800 g |
| Bredd: | 210 mm |
| Djup: | 295 mm |
| Höjd: | 105 mm |
| Snäll: | Home audio-minisysteem |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Blåtand: | Ja |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WMA |
| USB uttag: | Nee |
| Genomsnittlig effekt: | 30 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.3 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Impedans: | 6 Ohm |
| Frekvensomfång: | 50 - 20000 Hz |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Spela MP3: | Ja |
| Typ-av-optisk-enhet: | CD, CD-R, CD-RW |
| Frekvensband som stöds: | AM, FM |
| Basreflex: | Ja |
| Antal kanaler: | 2 kanalen |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Kassettdäck: | Nee |
| Apple dockning: | Nee |
| Bredd på fronthögtalaren: | 152 mm |
| Främre högtalare djup: | 255 mm |
| Höjd på främre högtalare: | 242 mm |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Inkluderar RDS-tuner: | Ja |
| Digitalt ljud optiskt in: | 1 |
| Diameter woofer: | 120 mm |
| Diameter högtonenhögtalare: | 25 mm |
| FM-band: | 87.5 - 108 MHz |
| Färgning: | Monochromatisch |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Justering av basnivå: | Ja |
| Vikt för främre högtalare: | 3400 g |
| Wifi: | Nee |
| Strömförbrukning (typiskt): | 30 W |
| hi-fi: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| Diskantjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KD28NVL3AK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Siemens Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
2 Mars 2026
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
19 Oktober 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026