Smeg C7GMXI8-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C7GMXI8-1 (32 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg C7GMXI8-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C7GMXI8-1 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 915 mm |
| Grill: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 9 |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens bruttokapacitet: | 72 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 72 l |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 72 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Ugnström: | - W |
| Normalkokning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C7GMXI8-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026