Smeg C9174TN5D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C9174TN5D (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg C9174TN5D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

C9174TN5D
NL
Koel-vriescombinatieGebruiksaanwijzing2
FR
Réfrigérateur/congélateurNotice d'utilisation28
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | C9174TN5D |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 546 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1780 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 173 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 580 mm |
| Fryskapacitet: | 7.5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Wi-Fi: | Nej |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Färgnamn: | Vit |
| Ursprungsland: | Italien |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| EAN: | 8017709337223 |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60000 g |
| Eco-läge: | Ja |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 11 h |
| AC-inspänning: | 230-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 1.1 A |
| Total kapacitet netto: | 248 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 140 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 62 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 186 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Nej |
| Innerbelysning, frys: | Nej |
| Smart Frost (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C9174TN5D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026