Smeg C9GMX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C9GMX (33 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg C9GMX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

EN
INSTRUCTION MANUAL
BUILT-IN OVEN
C9GMXA
C9GMNA
C9GMBA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C9GMX |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 598 mm |
| Höjd: | 915 mm |
| Energiförbrukning: | 1.19 kWh |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 260 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal spänningsnivåer: | 8 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Grill styrka: | 1700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 6 |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 109 l |
| Normalkokning: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Inkluderad ugn: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C9GMX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026