Smeg CO205F Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CO205F (13 sidor) i kategorin Frysar. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg CO205F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

CO205F
EN Instruction for use
FR Instructions d’utilisation
D Gebrauchsanweisung
IT Istruzioni per l‘uso
PT Instruções para utilização
ES Instrucciones de uso
SV Användningsinstruktioner
DA Brugsvejledning
NL Gebruiksaanwijzing
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Frysar |
| Modell: | CO205F |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 775 mm |
| Djup: | 675 mm |
| Höjd: | 912 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 252 kWh |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Djup utan handtag: | 675 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 36 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | F |
| Material, hölje: | Metall |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 205 l |
| Fryskapacitet brutto: | 215 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Positionering på marknaden: | Golvstående |
| Bredd med öppen dörr: | 855 mm |
| Konverterbar frys: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CO205F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frysar Smeg Manualer
9 Januari 2025
15 Oktober 2024
1 Augusti 2024
26 Juli 2024
22 Juli 2024
Frysar Manualer
Nyaste Frysar Manualer
10 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
8 Januari 2025
21 Oktober 2024
18 Oktober 2024