Smeg CV282PXNFE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CV282PXNFE (1 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg CV282PXNFE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

CV282PXNFE
A
++
257
--28042
1060
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV282PXNFE |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 257 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 25 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1244 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Stål |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 0.8 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 205 W |
| Frys - Antal hyllor: | 5 |
| Fryskapacitet netto.: | 280 l |
| Fryskapacitet brutto: | 307 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 661 mm |
| Konverterbar frys: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CV282PXNFE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Smeg Manualer
18 Augusti 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
25 Juni 2025
6 Juni 2025
5 Februari 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026