Smeg D4152F Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg D4152F (2 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg D4152F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | D4152F |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 46500 g |
| Bredd: | 548 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 1582 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 193 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| AC-inspänning: | 230 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 259 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1580 mm |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 50 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 269 l |
| Kylkapacitet brutto: | 219 l |
| Kylkapacitet netto: | 209 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Displayens placering: | Insida |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg D4152F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026