Smeg FA 55XBIL1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA 55XBIL1 (33 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA 55XBIL1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

IT
PT
ES
FR
EN
NL
DE
GR
SW
RU
DK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA 55XBIL1 |
| Innehåll (inuti): | 17 l |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Magnetronkraft: | 800 W |
| Power grill: | 1000 W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Antal effektnivåer: | 5 |
| Skivbordsstorlek: | 245 mm |
| Vikt: | 14000 g |
| Nettoskatt: | 1270 W |
| Grill: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 1 |
| Strömförsörjning: | 230 V, 10 A |
| Automatisk tillagningsfunktion: | Ja |
| Innermått (B x D x H): | 290 x 274 x 194 mm |
| Mått (B x D x H): | 453 x 320 x 280 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA 55XBIL1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026