Smeg FA120AP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA120AP (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA120AP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Instruction Manual
Manuale di istruzioni
en
it
FA120A
FA120AS
FA 120 AP
FA 120 APS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA120AP |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 169 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 2* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 114 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | SN (subnormal) |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 13 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | 120 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 101 l |
| Frostfri (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA120AP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026