Smeg FA395X1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA395X1 (22 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA395X1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA395X1 |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 640 mm |
| Höjd: | 1800 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 179 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 388 l |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 390 l |
| Kylkapacitet brutto: | 390 l |
| Kylkapacitet netto: | 388 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA395X1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026