Smeg FAB10HRDIT5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB10HRDIT5 (22 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB10HRDIT5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB10HRDIT5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 45100 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 701 mm |
| Höjd: | 970 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 88 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Flaskställ: | Ja |
| Färgnamn: | Italia flag |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Djup utan handtag: | 659 mm |
| Produktens färg: | Multifärg |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 54200 g |
| Djup med öppen dörr: | 1085 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet netto: | 135 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
| Kemikalieskattesänkning (Sverige): | 50 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB10HRDIT5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026