Smeg FAB10HRPK5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB10HRPK5 (12 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.619
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB10HRPK5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 45100 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 659 mm |
| Höjd: | 970 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 88 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 630 mm |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 96 |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Djup utan handtag: | 659 mm |
| Produktens färg: | Rosa |
| Låddjup: | 740 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 54200 g |
| Djup med öppen dörr: | 1085 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet netto: | 135 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Positionering på marknaden: | Minibar |
| Bredd med öppen dörr: | 842 mm |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
| Kemikalieskattesänkning (Sverige): | 50 |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026