Smeg FAB30ROR3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB30ROR3 (46 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB30ROR3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

IT
WARRANTY
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTÍA
GARANTIA
GUARANTEE
GARANTI
GARANTI
NOELSV
GWARANCJA
ENEN
FRFR
DE
BE-FR
NL
BE-NL
ESDE
PTNL
SVES
PT
ELPL
ZA
GARANZIA
DA
TAKUU
GARANTI
FI
NO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB30ROR3 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 601 mm |
| Djup: | 768 mm |
| Höjd: | 1720 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 156 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Djup utan handtag: | 727.5 mm |
| Produktens färg: | Orange |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 30 h |
| Djup med öppen dörr: | 1197 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Total kapacitet netto: | 294 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 31 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 193 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 90 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 926 mm |
| Justering av fötter: | 15 mm |
| Frostfri (frys): | Nej |
| Antal löstagbara hyllor: | 2 |
| Färskzon-fack bruttokapacitet: | 29 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB30ROR3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026