Smeg FAB30X6 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB30X6 (18 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB30X6 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

Inhoudsopgave
1. WAARSCHUWINGEN VOOR DE VEILIGHEID ....................................................................77
2. GEBRUIK WAARVOOR DE
KOELKAST IS BESTEMD ..
..................................................... 77
3. INSTALLATIE EN AANSLUITING .........................................................................................78
3.1 De keuze van de juiste plaats ....................................................................................................................... 78
3.2 Plaatsing en waterpas zetten van het apparaat ............................................................................................ 78
3.3 Elektrische aansluiting .................................................................................................................................. 78
4. BESCHRIJVING VAN HET PRODUCT .................................................................................79
4.1 FAB 28 .......................................................................................................................................................... 79
4.2 FAB 30 – FA311X/XS – FAB310X/XS .......................................................................................................... 79
4.3 FAB 32 .......................................................................................................................................................... 80
4.4 Rekken .......................................................................................................................................................... 80
4.5 Flessenrek ..................................................................................................................................................... 80
4.6 Afvoer van het dooiwater van de koelruimte ................................................................................................. 80
4.7 Fruit- en groentelade ..................................................................................................................................... 80
4.8 Balkonvakjes en bakjes in de deur ................................................................................................................ 80
4.9 Kaasbakje ..................................................................................................................................................... 81
4.10 Binnenverlichting ......................................................................................................................................... 81
4.11 Ventilator (alleen op bepaalde modellen) .................................................................................................... 81
5. PLAATSING VAN HET VOEDSEL IN DE KOELRUIMTE .....................................................82
6. REGELING EN KEUZE VAN DE KOELTEMPERATUUR .....................................................82
7. REGELING EN KEUZE VAN DE KOELTEMPERATUUR IN HET VRIESGEDEELTE .........83
7.1 Koelkast zonder schakelaar voor intensieve koeling .................................................................................... 83
7.2 Koelkast met schakelaar voor intensieve koeling ......................................................................................... 83
7.3 Koelkast met schakelaar voor intensief diepvriezen en ventilatiesysteem. ................................................... 83
7.4 Koelkast met snel invriezen functie: FAB32 .................................................................................................. 83
8. HET INVRIEZEN VAN VOEDSEL .........................................................................................85
8.1 Conservering van het diepvriesvoedsel ........................................................................................................ 85
8.2 Ontdooien van diepvriesvoedsel ................................................................................................................... 86
8.3 IJsblokjes maken ........................................................................................................................................... 86
9. ONDERHOUD EN REINIGEN ...............................................................................................87
9.1 Ontdooien van de koelruimte ........................................................................................................................ 87
9.2 Ontdooien van de vriesruimte ....................................................................................................................... 87
9.3 Reinigen van de koelkast .............................................................................................................................. 87
9.4 Uitschakelen van de koelkast ........................................................................................................................ 87
9.5 Praktische wenken om energie te besparen. ................................................................................................ 88
9.6 Werkingsgeluiden .......................................................................................................................................... 88
9.7 Opsporen en verhelpen van mogelijke defecten tijdens het gebruik ............................................................. 88
9.8 Vervanging van het lampje in de koelkast ..................................................................................................... 88
10. LEIDRAAD VOOR HET OPSPOREN VAN DE
PROBLEMEN .................
........................... 89
AANWIJZINGEN VOOR DE GEBRUIKER
AANWIJZINGEN VOOR DE INSTALLATEURgekwalificeerde technicus
@
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB30X6 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 710 mm |
| Höjd: | 1680 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 332 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Djup utan handtag: | 660 mm |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Djup med öppen dörr: | 770 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 310 l |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 315 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 242 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB30X6 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026