Smeg FAB32LP1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB32LP1 (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB32LP1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB32LP1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 720 mm |
| Höjd: | 1926 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 229 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 18 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 321 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 120 W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 92 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 342 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 229 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB32LP1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026