Smeg FAB5RRD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB5RRD (10 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB5RRD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

INSTRUCTION MANUAL
REFRIGERATOR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB5RRD |
| Produkttyp: | Minibar |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 404 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 734 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 275 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | D |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 16 - 32 ° C |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 31 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 29 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Dörr färg: | Röd |
| Ansluten effekt: | 60 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 33 l |
| Höljefärg: | Röd |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Flaskor kapacitet: | - flaska/flaskor |
| Inre färg: | Vit |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB5RRD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026