Smeg FD54PXNE3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FD54PXNE3 (22 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FD54PXNE3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD54PXNE3 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 710 mm |
| Djup: | 760 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Djup med öppen dörr: | 865 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 515 l |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 119 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 532 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 396 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Porttyp: | Dubbel |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FD54PXNE3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026