Smeg FP610SG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FP610SG (52 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
1.394
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | FP610SG |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Självrengörande: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Gul |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3000 W |
| Barnsäkert: | Ja |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | 2300 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026