Smeg FQ60B2PE1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60B2PE1 (33 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60B2PE1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/33

en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
nl
fr
sv
de
da
fin
no
ar
Gebruiksaanwijzing
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
FQ60X2PE1
FQ60X2PEAI
FQ60N2PE1
FQ60B2PE1
FQ60XPE1
S64STR2P
FQ60XP1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60B2PE1 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 145000 g |
| Bredd: | 908 mm |
| Djup: | 788 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 364 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Djup utan handtag: | 788 mm |
| Luftfilter: | Ja |
| No Frost+ (frys): | Ja |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| No Frost+ (kylskåp): | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Stål |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Ström: | 0.8 A |
| Total kapacitet netto: | 541 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 5 |
| Fryskapacitet netto.: | 165 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 626 l |
| Kylkapacitet netto: | 376 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 1634 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 346 l |
| Multi-luftflödessystem (frys): | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60B2PE1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026