Smeg FQ60CAO Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60CAO (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60CAO eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60CAO |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 143900 g |
| Bredd: | 922 mm |
| Djup: | 747 mm |
| Höjd: | 1870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 459 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.9 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Kylmedium: | R600a, 68g |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Djup utan handtag: | 725 mm |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| Produktens färg: | Antracit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1100 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 541 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | 190 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 157 l |
| Fryskapacitet brutto: | 198 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 594 l |
| Kylkapacitet brutto: | 396 l |
| Kylkapacitet netto: | 384 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Bredd med öppen dörr: | 1656 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 27 l |
| Iskrossning: | Nej |
| Door-in-door-funktion: | Nej |
| Antal dörrar, frys: | 2 |
| Frys, antal grönsakslådor: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60CAO ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026