Smeg FQ60CAO5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60CAO5 (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60CAO5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
nl
fr
sv
de
da
fin
no
ar
Gebruiksaanwijzing
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
pl
Instrukcja u
ż
ytkowania
FQ60X2PE1
FQ60X2PEAI
FQ60N2PE1
FQ60B2PE1
FQ60XP1
S64STR2P
FQ60XF
N64EU2
FQ60NDF
FQ60BDF
FQ60XDF
FQ60XDAIF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60CAO5 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 143900 g |
| Bredd: | 915 mm |
| Djup: | 760 mm |
| Höjd: | 1870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 415 kWh |
| Sladdlängd: | 1.9 m |
| Fryskapacitet: | 9.2 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Ursprungsland: | Italien |
| Djup utan handtag: | 705 mm |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Vikt inkl. förpackning: | 175000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| Djup med öppen dörr: | 1100 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Material, hölje: | Metal, Steel |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 0.8 A |
| Total kapacitet netto: | 581 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 196 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 385 l |
| Bredd med öppen dörr: | 1656 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Avjonisering: | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Blue light-teknik: | Ja |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60CAO5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026