Smeg FQ60X2PEAI Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60X2PEAI (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60X2PEAI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60X2PEAI |
| Färg på produkten: | Grey, Lilac |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 908 mm |
| Djup: | 788 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 356 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Tillgångar: | 700 W |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Indikator ljus: | Ja |
| Djup utan handtag: | 680.5 mm |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Typ av vattenförsörjning: | Vattentank |
| Non-stick beläggning: | Ja |
| Coola handtag: | Ja |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| AC-ingångsspänning: | AC 230 V |
| Antal våfflor: | 2 wafel(s) |
| Våffelform: | Rechthoek |
| Avtagbara plattor: | Ja |
| Isolerat handtag: | Ja |
| Handtag med lås: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1424 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Hyllor material: | Glas |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 154 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 626 l |
| Kylkapacitet netto: | 376 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 1634 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60X2PEAI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026