Smeg FQ60XDAIF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60XDAIF (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60XDAIF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60XDAIF |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 145000 g |
| Bredd: | 908 mm |
| Djup: | 705 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 414 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 978 mm |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Ursprungsland: | Turkiet |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 780 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 155000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 0.8 A |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 165 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 626 l |
| Kylkapacitet netto: | 346 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60XDAIF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026