Smeg FQ960N Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ960N (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ960N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Manual de instrucciones
en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
nl
fr
sv
es
ru
de
da
fin
no
ar
Gebruiksaanwijzing
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
FQ60XP
S64STRP
FQ60CPO
FQ60CAO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ960N |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 120000 g |
| Bredd: | 922 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 455 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1050 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 540 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 4 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 8 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 5 |
| Fryskapacitet netto.: | 155 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 610 l |
| Kylkapacitet brutto: | 462 l |
| Kylkapacitet netto: | 385 l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Bredd med öppen dörr: | 1375 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Antal dörrar, frys: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ960N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026