Smeg FR2322P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FR2322P (19 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FR2322P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

FR2322P
EN BUILT IN REFRIGERATOR
Fridge - Freezer
User manual
IT FRIGORIFERO INTEGRATO
Frigorifero - Congelatore
Manuale per l’utente
DE AINBAU-KÜHLSCHRANK
Kühl - Gefrier - Kombination
Bedienungsanleitung
FR RÉFRIGÉRATEUR ENCASTRÉ
Réfrigérateur - Congélateur
Guide d’utilisation
NL INGEBOUWDE-KOELKAST
Vriezer - Koelkast
Gebruiksaanwijzing
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FR2322P |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1445 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Förpackningens vikt: | 1083 g |
| Förpackningens bredd: | 39 mm |
| Djuppackning: | 416 mm |
| Förpackningshöjd: | 234 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| Flaskställ: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Termostat: | Ja |
| Avsedd för: | Universeel |
| Inkluderad programvara: | Logitech Gaming Software Arx Control |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Internera: | Nee |
| Förbindelse: | USB |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Diverse |
| Numerisk knappsats: | Nee |
| Inkluderar mus: | Nee |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Minsta lagringsutrymme på hårddisken: | 150 MB |
| Tangentbordslayout: | QWERTZ |
| Handledsstöd: | Ja |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 247 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 166 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 4810 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 425 mm |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 390.5 x 185.2 x 35.5 mm |
| Tangentbords vikt: | 830 g |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Språktangentbord: | Duits |
| Flexibelt tangentbord: | Nee |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 214 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1465 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 38 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 176 l |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Frostfri (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FR2322P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026