Smeg FR232PSX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FR232PSX (13 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg FR232PSX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

FR232P
DA INCASSO
Manuale di istruzioni
BUILT-IN
COMBI REFRIGERATOR
Instruction Booklet
FRIGORÍFICO COMBINADO
BUILD IN
Libro de instrucciones
FRIGORIFERO COMBI
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FR232PSX |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1445 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 238 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 14 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 214 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1465 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 38 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 176 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FR232PSX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026