Smeg FS18EV2HX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FS18EV2HX (18 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg FS18EV2HX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

SVAL
Instruktionsmanual
EKSTRASTORT KØLESKAB
Brugervejledning
JÄÄKAAPPI
Käyttöohje
SVALSKAP
Instruksjonshåndbok
CHŁODZIARKO
Przewodnik uzywania
ةجث
FS18EV2HX
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FS18EV2HX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 64000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 121 kWh |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 100 |
| Kylsystem: | Dynamisk (fläktassisterad) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Djup med öppen dörr: | 1244 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frysfritt system: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 390 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 982 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FS18EV2HX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026