Smeg KC90AO Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KC90AO (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KC90AO eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководствопоэксплуатации
Bruksanvisning
KC90AO – KC90AX – KC90PO – KC90PX
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KC90AO |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 470 mm |
| Höjd: | 1000 mm |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 44 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 800 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Brun |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1000 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 290 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 730 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 55 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KC90AO ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025