Smeg KCV9BE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KCV9BE (1 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KCV9BE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

KCV9BE
B
60
AABCDEFGBCDEFGABCDEFG
65 dB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KCV9BE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 410 mm |
| Höjd: | 520 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 49 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 400 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Höjd utan skorsten: | 520 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Vit |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 850 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 56 dB |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 770 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 65 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 63 dB |
| Ljudnivå (boostläge): | 72 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KCV9BE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025