Smeg KFV62DE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KFV62DE (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KFV62DE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KFV62DE |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Snäll: | Elektronische keukenweegschaal |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Batteri/Batterispänning: | 3 V |
| Noggrannhet: | 1 g |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Maximal viktkapacitet: | 5 kg |
| Måttenhet: | g, kg, lb, oz |
| Mått (B x D x H): | 230 x 130 x 18 mm |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Batterityp: | CR2032 |
| Taraviktsfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KFV62DE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025