Smeg KMN75AB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KMN75AB (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KMN75AB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
ɋɮɥɩɝɩɟɬɭɝɩɪɩɸɥɬɪɦɮɛɭɛɱɣɣ
Bruksanvisning
KMN75X - KMN75AB - KMN75AN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KMN75AB |
| Bredd: | 750 mm |
| Djup: | 370 mm |
| Höjd: | 720 mm |
| Motoreffekt: | 380 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 68 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 880 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KMN75AB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025